top of page

Acerca de

Ally Organizasyon

Hikayemiz

Turizm, organizasyon, dijital pazarlama alanında 10 yıllık tecrübemizi ve emeğimizi ortaya koyarak oluşturduğumuz Ally Organizasyon şirketi günümüzde etkinlik ve eğlence severlerin gözdesi olmak amacıyla üç ortak tarafından kurulmuştur.

Konya başta olmak üzere birçok şehirde organize edilen etkinliğin içerisinde bulunarak heyecanımızı her daim diri tuttuk. Farklı sektörden üç kurucunun yaratıcılığını ve yetkinliğini bir arada buluşturarak daha eğlenceli ve heyecan yaratan işlere imza atmayı hedefledik.

Etkinliklerimizin bizlerde yarattığı heyecanı aynı his ve ortamda katılımcılara aktarabilmenin mutluluğuyla var oluşumuzu sürdürmekte kararlıyız. Toplumun 70’ler ve 80’lerden bu yana tutkuyla devam eden, 2020’den sonra hızla değişerek ivmelenen eğlence sektöründe ki ihtiyaçları analiz ediyor ve buna göre gelecek adımlarımızı planlıyoruz. Eskiyle yeniyi birbirinden koparmayacak ve bir arada tutabilecek etkinliklere doğru yelken açarak rotamızı hiç değiştirmeden aynı disiplin ve anlayışla bir çok etkinliğe imza atmayı hedefliyoruz.

Turizmi içerisinde barındıran festival organizasyonları, alışveriş, müzik ve eğlencenin bir arada harmanlandığı etkinliklerin yöresel anlamda çeşitlenmesi ve çoğalması için emek harcamaya ülkemizin güzelliklerini herkesin tanıması için öncü olmaya hazırız. Ülkemizin 81 ilinde yöresel ve kitlesel olarak ilerleyen eğlencenin yaratıcısı ve destekçisi olmaya devam edeceğiz.

Misyonumuz

Misyonumuz, müşteri odaklı bir yaklaşımla, eğlence dünyasındaki trendleri takip ederek, kullanıcı dostu bir online platform aracılığıyla, müşterilere kolayca erişilebilir, güvenilir ve çeşitlilik sunan bir bilet satış noktası olmaktır. Yerel ve ulusal düzeyde organizasyonlar düzenleyerek, eğlence sektörüne yenilikçi ve yaratıcı etkinlikler kazandırmak istiyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, güvenilir ve sorunsuz bir bilet satın alma deneyimi sunarak, müşterilerimizin beklentilerini aşmak istiyoruz. Aynı zamanda, çevrim içi etkinlik platformumuz aracılığıyla, kullanıcıların geniş bir etkinlik yelpazesine erişim sağlamasını destekleyerek, eğlence dünyasını daha erişilebilir ve keyifli hale getirmeyi hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Eğlence dünyasındaki trendleri takip ederek, müşterilere online etkinlik platformu aracılığıyla kolay, hızlı ve güvenilir bir bilet satış deneyimi sunan, sektörde lider bir organizasyon yönetim şirketi olarak tanınmak istiyoruz. Yerel ve ulusal düzeyde çeşitli organizasyonlar düzenleyerek, eğlence alanında dijital bir platform olarak öncü olmayı hedefliyoruz. Müşterilerimize geniş bir etkinlik yelpazesi sunarak, onların eğlence deneyimini en üst düzeye çıkarmak istiyoruz.

Ekipte Yer Alın!

Ekipte yer almak ve birlikte çalışmak için lütfen formu doldurun. Değerlendirme sonucu tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram
İlginize teşekkür ederiz.
bottom of page