gtag('event', 'purchase', { 'transaction_id': 't_12345', 'currency': 'USD', 'value': 1.23, user_data: { email_address: 'johnsmith@email.com', phone_number: '1234567890', address: { first_name: 'john', last_name: 'smith', city: 'menlopark', region: 'ca', postal_code: '94025', country: 'usa', }, }, items: [{ item_name: 'foo', quantity: 5, price: 123.45, item_category: 'bar', item_brand : 'baz', }], });
top of page

Acerca de

Skyscrapers

Hikayemiz

Turizm, organizasyon, dijital pazarlama alanında 10 yıllık tecrübemizi ve emeğimizi ortaya koyarak oluşturduğumuz Ally Organizasyon şirketi günümüzde etkinlik ve eğlence severlerin gözdesi olmak amacıyla üç ortak tarafından kurulmuştur.

Konya başta olmak üzere birçok şehirde organize edilen etkinliğin içerisinde bulunarak heyecanımızı her daim diri tuttuk. Farklı sektörden üç kurucunun yaratıcılığını ve yetkinliğini bir arada buluşturarak daha eğlenceli ve heyecan yaratan işlere imza atmayı hedefledik.

Etkinliklerimizin bizlerde yarattığı heyecanı aynı his ve ortamda katılımcılara aktarabilmenin mutluluğuyla var oluşumuzu sürdürmekte kararlıyız. Toplumun 70’ler ve 80’lerden bu yana tutkuyla devam eden, 2020’den sonra hızla değişerek ivmelenen eğlence sektöründe ki ihtiyaçları analiz ediyor ve buna göre gelecek adımlarımızı planlıyoruz. Eskiyle yeniyi birbirinden koparmayacak ve bir arada tutabilecek etkinliklere doğru yelken açarak rotamızı hiç değiştirmeden aynı disiplin ve anlayışla bir çok etkinliğe imza atmayı hedefliyoruz.

Turizmi içerisinde barındıran festival organizasyonları, alışveriş, müzik ve eğlencenin bir arada harmanlandığı etkinliklerin yöresel anlamda çeşitlenmesi ve çoğalması için emek harcamaya ülkemizin güzelliklerini herkesin tanıması için öncü olmaya hazırız. Ülkemizin 81 ilinde yöresel ve kitlesel olarak ilerleyen eğlencenin yaratıcısı ve destekçisi olmaya devam edeceğiz.

Ekipte Yer Alın!

Ekipte yer almak ve birlikte çalışmak için lütfen formu doldurun. Değerlendirme sonucu tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
İlginize teşekkür ederiz.
bottom of page