top of page

Teslimat ve İade Şartları

TESLİMAT

Ally Organizasyon'un düzenlediği etkinliklere katılım hakkı sağlamak için öncelikle; https://www.allyorganizasyon.com/etkinlik adresi üzerinden katılmak istediğiniz etkinliğe ait oturma planına ulaşarak kategori ve koltuk seçimi yapmalısınız. Daha sonrasında satın alma işlemi gerçekleştirerek seçmiş olduğunuz kategori ve koltuk numarasına ait bilgiler dijital olarak PDF formatında mail adresinize iletilir. Etkinliğe giriş esnasında yetkililere göstererek etkinliğe giriş yapabilirsiniz.

Bilet satın alırken nelere dikkat etmeliyim?

Web sitesi üzerinden satın alma işlemi gerçekleştirirken ''kişi sayısı, kategori ve koltuk numarasını'' doğru opsiyonladığınızdan emin olmalısınız. İstenilen ''kredi kartı'' ve kişisel bilgilerin doğru, eksiksiz ve güncel olmasına dikkat etmelisiniz. Kişisel bilgileriniz KVKK yasaları gereğince Ally Organizasyon tarafından güvenle saklanmaktadır.

Nasıl bilet satın alabilirim?

Web sitemiz üzerinde satın alma işlemi gerçekleştirmek için [ Menü>Etkinlikler>Daha fazla bilgi ] aşamasına gelerek katılmak istediğiniz etkinlik hakkında detaylı bilgiye sahip olabilir ve sayfa yönergelerini takip ederek kolayca satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Satın alınan bilet tarafıma nasıl ulaşır?

Satın alma işleminden hemen sonra seçmiş olduğunuz kategori ve koltuk numarasına ait bilgiler dijital olarak PDF formatında mail adresinize iletilir.

İADE

Kural olarak, tüm bilet satışları kesindir. Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15 (g) maddesine istinaden satın aldığınız biletlere dair cayma hakkınız bulunmamaktadır. Satılan biletlerin herhangi bir şekilde kaybolması, çalınması, hasar görmesi ya da imha olması durumunda, bilet değiştirme/yeni bilet basma ya da para iadesi yapılmaz. Etkinliğin iptal edilmesi haricinde, satılan biletler, satış işlemi sonrasında hiçbir şekilde iptal edilmez, değiştirilmez ve ücret iadesi yapılmaz. Ancak, bilet sahibinin tarihi değiştirilmiş etkinliğe katılmasının mümkün olmadığı hallerde bilet hamillerine ücret iadesi yapılabilir. Ücret iade tutarları, satın alınan biletin üzerinde yazılı ücret iadesi ile sınırlı olup, sair başkaca bir bedelin talebi mümkün değildir. Bununla birlikte, etkinliğin iptali veya ertelenmesi durumunda, Ally Organizasyon geri ödeme şartları konusunda bazı sınırlandırmalar getirebilme hakkına sahip olduğu gibi, programda değişiklik yapma hakkına da sahiptir. Geri ödemeler konusunda Ally Organizasyon'un belirlediği son iade talebi tarihlerine ve diğer talimatlara uyulması sizin sorumluluğunuzdadır. Ally Organizasyon tarafından belirlenen iade tarihleri dışında bilet ve/veya bedel iadesi yapılamaz.

bottom of page