gtag('event', 'purchase', { 'transaction_id': 't_12345', 'currency': 'USD', 'value': 1.23, user_data: { email_address: 'johnsmith@email.com', phone_number: '1234567890', address: { first_name: 'john', last_name: 'smith', city: 'menlopark', region: 'ca', postal_code: '94025', country: 'usa', }, }, items: [{ item_name: 'foo', quantity: 5, price: 123.45, item_category: 'bar', item_brand : 'baz', }], });
top of page
Ally Organizasyon Sponsor Başvuru

Ally Organizatörlüğündeki Etkinliklere Sponsor Olmak Markanız İçin Bir Büyüme Fırsatı Olarak Nitelendirebileceğiniz Aşağıdaki Hizmetlere Erişim Hakkı Sağlar

Rütbe Ödülü

Yalnızca ana sponsorlara özel sunulan 360° konvansiyonel ve dijital pazarlama sürecinden faydalanarak kurumsal pazarlama bütçenizden ve zamandan tasarruf edin!

PR Boost

Organizasyon'a ait görsel ve video içeriklerin sponsorlara özel tasarımlarına, yayın haklarına sahip olun ve markanızın kamu imajını sosyalleştirerek geliştirin!

Dijital Pazarlama

Hedef kitlenizin bulunduğu sosyal medya platformlarında gerçekleştirilen dijital pazarlama operasyonlarıyla marka varlığınızı dijital ortamda güçlendirerek trafiğinizi artırın!

Free Entry

Sponsor olduğunuz etkinliklerde ücretsiz giriş hakkına sahip olarak sahne önünde yer alın ve ayrıcalıkların tadını çıkarın!

Konvansiyonel Pazarlama

Yerel TV kanalları ve yerel basın organlarında marka bilinirliğinizi artıracak reklam ve pazarlama faaliyetleri ile marka algınızı güvenilir kılın ve satış potansiyelinizi artırın!

Ulusal ve Yerel Medya İle Birlikte Sosyal Medya Reklamlarımızda Yer Almak İster Misiniz?

Profesyonel sosyal medya reklam yönetimimiz sayesinde min. 1 milyon kişiye erişin!

Görselleri tam ekran görebilmek için üzerlerine tıklamanız yeterlidir

Sponsor Ol

Sosyal medya bültenimizi takip edin!

  • Facebook
  • Instagram
Talebiniz Alınmıştır. Teşekkür Ederiz!
bottom of page