top of page
Pop Müzik Sahnesi

Etkinliklerinizi Daha Fazla Kişiye Ulaştırarak Bilet Satışlarınızı Artırın!

Etkinliklerinizi sosyal medya platformlarında tanıtmak ve bilet satışlarınızı artırmak için ihtiyacınız olan bütün çözümleri sağlayan Omnichannel (Çok kanallı satış ve yönetim) sistemine sahip bir bilet satış platformu ile artık dijital biletlerinizi kolayca satın!

Siz Etkinliklerinizi Planlayın Biz Duyuralım!

Artık uçtan uca veri odaklı bir şekilde satış sürecini takip edebileceksiniz. Bu sosyal medya pazarlama ile başlayan bir satış sürecinin, web sitesinde son bulurken analitik olarak izleneceği anlamına gelir. Böylelikle potansiyel müşterilerinizi satışa dönüştüreceğiniz en verimli yola sahip olursunuz. Minimum bütçeyle maximum düzeyde pazarlama kampanyaları gerçekleştirmenin keyfini satışlarınızı artırarak çıkartın!

👉 Etkinliklerinizi geniş kitlelere
ulaştırın! 📢

Eşsiz etkinliklerinizi doğru hedef kitleye ulaştırmak için güçlü bir online platform sunuyoruz. Sosyal medya reklamlarınızı yöneterek, etkinliklerinizi daha geniş kitlelere tanıtıyor ve etkinliklerinizin daha fazla doğru kişiye ulaşmasını sağlıyoruz.

👉 Online bilet satışlarınızı artırın! 💰

Bilet satışlarınızı artırmak için kullanıcı dostu bir online bilet satış platformu sunuyoruz. Güvenli ve kolay kullanılabilir. Omnichannel bir sistemle, katılımcıların biletlerini online olarak satın almalarını sağlıyor, sepet terk etme oranını minimum düzeyde tutmak için satış takibi yapıyor ve dijital satış kanallarını çeşitlendirerek satışlarınızı artırıyoruz.

👉 Profesyonel ve güvenli
bir çözüm! 🔒

Profesyonel bir yaklaşımla etkinliklerinizi yönetmenizi kolaylaştırıyoruz. Bilet satışlarınızı ve dijital pazarlama sürecinizi yönetiyor ve kitlesel satış yapmanızı sağlıyoruz. Güvenli ödeme sistemleri ve kullanıcı dostu bir arayüz ile organizatörlerin daima güvende olması bizim önceliğimiz.

bottom of page