top of page

Can Gox Konseri

Güncelleme tarihi: 14 Kas 2023Ally Organizasyon olarak, 20 Ocak 2023 Cuma günü Saatler 20:00'i gösterdiğinde Chya Performance Hall'in kapılarını hayranlarına araladık. Bu günü özel kılan ''Anadolu Blues'' yorumuyla bir çok müzik otoritesince sesi Cem Karaca'ya benzetilen Can Gox ve ekibi oldu. Ally Organşizasyon'un düzenlediği Konya Can Gox konserinde toplamda 400 katılımcı; İstediğiniz kadar iyi müzik! Beklediğiniz kadar iyi organizasyon! mottosuyla en iyi şekilde ağırlandı. Bu muhteşem gece vesilesiyle başarılı bir organizasyonumuzun daha altına imzamızı atmış olduk. Desteklerinden dolayı Sponsorlarımıza ve katılımlarından dolayı konuklarımıza çok teşekkür ederiz.


Bilet Satışları


Ally Organizasyon'un düzenlendiği etkinlik ve konserlere katılım sağlamak için online satış sürecinden geçmeniz gerekiyor. Bu sürecin ilk adımı, etkinlik detay sayfasıdır. Etkinlik detay sayfası katılım sağlayacağınız etkinlikler hakkında sizlere bilgi verir. Bunlar; konsept içerik bilgisi, etkinlik esnasında sunulan hizmet ve servisler, kapı açılış saat ve tarih bilgisi, sanatçının sahne saatidir. Kısacası, etkinlik detay sayfasında etkinliği tanımınıza yol açarak karar vermenizi kolaylaştıracak bilgiler vermekteyiz.Satış Süreci


Sürecin ikinci adımı olan satış sürecimiz konuklarımızın ihtiyaç duyduğu profesyonel bir deneyim içerir. Konuklarımız, etkinlik detay sayfasından ayrılmadan sanal deneyim ile oturma planından yerlerini seçerek bilet satın alabilirler. Yerinizi seçtikten sonra bilet satın alacağınız ödeme aşamasına yönlendirilirsiniz. Ödeme aşamasında forum aracılığıyla sizlerden istenilen (ad-soyad, e-mail adresi) bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girdiğinizden emin olmanız gerekir. Ad-soyad bilgilerinize göre bilet kesileceği ve verdiğiniz e-mail adresinize pdf formatında dijital biletler gönderileceği için bilgilerin doğru olması zorunludur. Etkinliklerde kapıdaki yetkililere biletlerinizi göstererek giriş sağlayabilirsiniz.


Yaklaşan Etkinliklerimiz


Ally Organizasyon olarak düzenlediğimiz konserler ve gala gecelerindeki gibi atmosferi, görsel şovları ve sahne performansı ünlü olan birbirinden harika etkinliklerimize göz atmak isterseniz yaklaşan etkinliklerimizi görebilirsiniz.
Commentaires


bottom of page