top of page

09 Ara Cmt

|

Curry Restaurant, Ramada Otel

Ahmet Parlak Curry Fasıl Gecesi

Ahmet Parlak ve muhteşem orkestrası yemekli özel bir gecede sizlerle buluşuyor! (Bilet ücretleri kişi başı gözükmektedir ancak masa olarak satılır)

Ahmet Parlak Curry Fasıl Gecesi
Ahmet Parlak Curry Fasıl Gecesi

Saat ve Yer

09 Ara 2023 20:30 – 23:00

Curry Restaurant, Ramada Otel, ULUS STREET D330 NO 1280 KARAPINAR, Ulus, 42400 Karapınar/Konya, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Ahmet Parlak Özel Yemekli Gece

Müziğin büyülü dünyasına adım atmak için geri sayım başladı! Ally Organizasyon olarak sizleri unutulmaz bir geceye davet etmekten gurur duyuyoruz. 9 Aralık 2023 Cumartesi günü saatlerin önemi kalmayacak, çünkü Zamane'de unutulmaz bir arabesk müzik yolculuğuna çıkıyoruz!

Ahmet Parlak ile birlikte gerçekleştireceğimiz Yemekli Özel Gece'de, kapılar 20:30'da açılacaktır. Bu özel gecede kalplerinizi hızlandıracak, duygularınızı coşturacak ve müzikle bütünleşeceğiniz özel bir etkinlik olacak. Sahnedeki enerjisi ve sesiyle hayranlık uyandıran Ahmet Parlak, müziğin en dokunaklı notalarını saat 21:00'ı gösterdiğinde Curry restaurantta sizlerle buluşturacak.

Bu gece, müziğin derinliklerine dalarken geçmişin hüznünden bugünün umutlarına uzanacağınız bir deneyim yaşayacaksınız. Arabesk müziğin duygusal zenginliğini hissederken, Ahmet Parlak'ın eşsiz yorumuyla unutulmaz bir gece geçireceğinizin sözünü veriyoruz. Unutmayın, Ahmet Parlak Yemekli Özel Gece için yerler sınırlı! Program sadece 120 kişilik!

Menü

 • Ordövr Tabağı : Özel baharatlı piliç, Patlıcan salatası, Ispanak borani, Acılı ezme, Rus salatası, Cevizli kısır, Beyaz peynir, Kaşar peyniri, Domates ve salatalık
 • Ara Sıcak : Peynirlik Paçanga Böreği
 • Ana Yemek : Çoban Kavurma Pilav
 • Meyve Tabağı

NOT: Etkinlik esnasında ekstra ücret ile isteğe bağlı olarak alkollü içecek tüketimi bulunmaktadır.

ETKİNLİK KURALLARI VE UNUTULMAMASI GEREKENLER

 • Ally Organizasyon uygun görmediği kişilerin girişine izin vermeme hakkını saklı tutar.
 • Etkinliklerimizde +18 yaş sınırlamamız vardır; hiçbir koşulda 18 yaş altı giriş kabul edilmeyecektir.
 • Etkinliklerimizde bilet iadesi yalnızca etkinlik saatinden 72 saatten önce olması şartıyla kabul edilmektedir.

Planlama


 • 2 saat

  Ahmet Parlak Sahne

  Ana Sahne

Biletler

 • A Kategori

  Program yemeklidir. Giriş esnasında bay-bayan olunmasına dikkat edilmelidir. Bu bilet sahne önündeki masaları kapsar. Bilet ücreti kişi başıdır fakat masa satın almak zorunludur.

  ₺2.250,00
  +₺56,25 service fee
  Satış bitti
 • B Kategori

  Program yemeklidir. Giriş esnasında bay-bayan olunmasına dikkat edilmelidir. Orta bölüm masaları kapsar. Bilet ücreti kişi başıdır fakat masa satın almak zorunludur.

  ₺2.000,00
  +₺50,00 service fee
  Satış bitti
 • C Kategori

  Program yemeklidir. Giriş esnasında bay-bayan olunmasına dikkat edilmelidir. Bu bilet orta bölümde arka taraftaki masaları kapsar. Bilet ücreti kişi başıdır fakat masa satın almak zorunludur.

  ₺1.750,00
  +₺43,75 service fee
  Satış bitti
 • D Kategori

  Program yemeklidir. Giriş esnasında bay-bayan olunmasına dikkat edilmelidir. Bu bilet orta bölümde arka taraftaki masaları kapsar. Bilet ücreti kişi başıdır fakat masa satın almak zorunludur.

  ₺1.600,00
  +₺40,00 service fee
  Satış bitti

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page